Hnutí DUHA Olomouc hledá stážistu/ku na pozici webdesigner

Vloženo: 31.3.2016, Typ: Jiné, Vydáno: 31.3.2016

Hnutí DUHA Olomouc je nezisková organizace, která si dává ambiciózní cíle v ochraně přírody. Má volné místo a možná právě ty jí můžeš pomoci. Nabídka ke stažení zde.

Nabízíme neplacenou pozici stážisty/ky na dlouhodobou spolupráci, který/á bude zodpovědný/á za vývoj a realizaci webových prezentací projektů Hnutí DUHA Olomouc.

Nástup: přibližně od 1.5.2016

Rozsah práce: dle domluvy a tvých časových možností

Místo výkonu práce: z domova, 1x za 14 dnů konzultace v Olomouci

Náplň práce:

Příprava a realizace webových prezentací projektů Hnutí DUHA Olomouc v prostředí WordPress (www.selmy.cz, olomouc.hnutiduha.cz, …)

Požadujeme:

  • Znalosti a dovednosti potřebné k přípravě a realizaci webových projektů
  • Odbornou orientaci v problematice
  • Zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • možnost seznámit se s prací přední ekologické organizace Hnutí DUHA Olomouc
  • inspirativní prostředí a zkušený, profesionální tým kolegů
  • možnost stáž absolvovat jako dlouhodobou studijní praxi
  • zázemí umožňující dlouhodobou spolupráci

V případě zájmu o nabízenou pozici pošli do 18. dubna 2016 na adresu jiri.benes@hnutiduha.cz následující podklady:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis

Do předmětu e-mailu, prosím, uveď “stáž - webdesigner”. Vybrané zájemce/kyně pozveme k pohovorům v dubnu 2016.
Další informace poskytne: Jiří Beneš, telefon 606 078 021, e-mail: jiri.benes@hnutiduha.cz.

V Hnutí DUHA Olomouc se zapojujeme do správních řízení o vydání souhlasu se zásahem do krajinného rázu, o povolení ke kácení dřevin nebo nejrůznějších územních a stavebních řízení. Hlídáme tak dodržování zákona o ochraně přírody, kontrolujeme, zda úředníci rozhodují objektivně a bráníme kontroverzním záměrům přehlížejícím zájmy ochrany přírody. Podporujeme návrat velkých šelem − vlků, rysů a medvědů − do českých lesů. Vedeme osvětovou kampaň za jejich ochranu na místní i národní úrovni. Především v zimním období také koordinujeme dobrovolníky, kteří se snaží bránit pytláctví velkých šelem. A mnoho dalšího…